Ing. Jan Mádl

Letos v lednu jsem oslavil 33. narozeniny. Jsem hrdým absolventem Biskupského gymnázia a mé další studijní kroky směřovaly na FTVS Univerzity Karlovy. Zde jsem vystudoval obor Management tělovýchovy a sportu. Bakalářský titul mi ale nestačil, a proto jsem se rozhodnul vrhnout se do inženýrského studia na VŠTE, tentokrát v oboru dopravní logistiky (2017).

Co se týče pracovního života, tak se již přes sedm let pohybuji v oblasti farmacie a obchodu. Momentálně jsem zaměstnancem největší farmaceutické společnosti – Pfizer. V roce 2011 jsem se stal spoluzakladatelem firmy HUGO Bike, která vyrábí elektrokoloběžky. O dva roky později jsem ale svůj podíl prodal.

Před čtyřmi lety jsem kandidoval do zastupitelstva za TOP09, ale ze strany jsem odešel. Rozhodl jsem se později společně s dalšími lidmi založit nové hnutí, které bude zaměřené primárně na komunální politiku. A tak vzniklo hnutí Čisté Budějovice.

Dlouhodobě se zajímám o architekturu, urbanismus a dopravu. Zároveň jsem take předsedou spolku Pomáháme sportem, pod jehož hlavičkou již deset let organizuji charitativní fotbalovou exhibici s názvem Pomáháme fotbalem (www.exhibice.cz). Jsem take šťastně ženatý a mám dvě krásné dcery.

Kde mne můžete kontaktovat a sledovat: